esnafı rahatlatacak paketesnafı rahatlatacak paket

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, esnafı rahatlatacak yeni bir paketin yakın tarihte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağını söyledi.

Batman’a gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, burada valiliğe ziyarette bulundu. Bakan Nebati, Batman Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti İl Başkanı Akif Gür ve il protokolü tarafından karşılandı. Batman Valiliği şeref defterini imzaladıktan sonra makama geçen Nebati burada Vali ve Belediye Başkanvekili Canalp’tan kentteki çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Nebati , Batman Valiliği ziyaretinin ardından AK Parti Batman İl Teşkilatına ziyarette bulundu.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VE YENİ EKONOMİ HABERLERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA VE KATIL.

ESNAFI RAHATLATACAK PAKET YOLDA

Daha sonra Gülistan Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Nebati, esnafı yakından ilgilendiren yeni düzenlemelerin hayata geçirileceğini söyledi. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Esnafımızı rahatlatacak paket yolda geliyor. Esnafımızı rahatlatacağız. Cumhurbaşkanımız açıklayacak” diye konuştu.

YENİ PAKETİN KISA SÜRE SONRA AÇIKLANMASI BEKLENİYOR

Yeni pakete ilişkin AK Partili isimlerden net bir açıklama gelmiş değil. Esnafın borçlarını öteleme ve düşük faizli kredi imkanlarına kavuşabilmesi için bir süredir çalışmalar yapıldığı öne sürülüyor. Paket açıklandığı anda siz değerli ziyaretçilerimizle kariyerbankasi.net olarak paylaşacağız. Gelişmeleri yakından takip etmek için KariyerBankası’nın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

KARİYER BANKASI – EKONOMİ HABERLERİ