Etiket: kültür ve turizm bakanlığı

Kültür Bakanlığı 1629 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasından yayımlanan duyuruda,  25.01.2024-08.02.2024 tarihleri arasında başvuruları alınan 1629 personel alımı kapsamında, atamaya esas belgeleri belirtilen tarihler arasında teslim etmeyen asil adayların en geç 22 Nisan 2024 tarihine kadar evraklarını teslim etmeleri gerektiği aktarıldı.
Kültür Bakanlığı Sanatçı Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasından yayımlanan duyuruda, "Bakanlığımız merkez birimlerinden Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne bağlı; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Elâzığ, Mersin, İstanbul, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa illerinde bulunan sanat birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası kapsamında "Sözleşmeli" olarak çalışmak üzere yapılan başvurular neticesinde "Sanatçı Alım Sınavı"na girmeye hak kazanan adaylara ilişkin isim listesi, sınav tarihi ve saatleri ekli listelerde yer almaktadır." ifadelere yer verildi.
Kültür Bakanlığı 1629 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasından yayımlanan son dakika duyurusunda, başvuruları 25 Ocak-8 Şubat 2024 tarihleri arasında alınan 1629 personel alımı kapsamında mimar, mühendis, şehir plancısı, arkeolog, müze araştırmacısı, kütüphaneci, tekniker, teknisyen ve restoratör ünvanlarına başvuran adayların sonuçlarının açıklandığı aktarıldı.
Yılın İlk İki Ayında Turist Sayısı 4,3 Milyonu Aştı: Kültür ve Turizm Sektöründe Büyüme Devam Ediyor.Kültür ve Turizm Bakanlığı, ocak ve şubat aylarında 4 milyon 341 bin 606 turistin Türkiye'ye geldiğini açıkladı.
Kültür Bakanlığı 292 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasından yayımlanan duyuruda, 127 personel ve 165 sözleşmeli personel alımı kapsamında, atamaya esas belgelerini teslim etmeyen, feragat eden ve kriterleri tutmayan adayların yerine yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN listeleri açıklandığı ve belirtilen belgeleri en geç 03.04.2024 tarihine kadar teslim etmeleri gerektiği kaydedildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı 19 İşçi Alımı Sona Eriyor.İlgili alım duyurusuna göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı mimar, avukat, makine mühendisi, inşaat mühendisi, idari uzmanı, büro görevlisi, destek görevlisi, koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sürekli işçi alınacak.Başvurular bugün(7 Mart) sona eriyor. Başvuru yapacak adayların şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı VGM EKPSS 2024/1 Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü sayfasından yayımlanan duyuruda, (ÖSYM) EKPSS 2024-1 yerleştirme sonuçlarına göre; Vakıflar Genel Müdürlüğümü kadrolarına yerleştirilen adayların aşağıda belirtilen belgeleri en geç 11.03.2024 günü mesai bitimine kadar Vakıflar Genel Müdürlüğüne (Milli Müdafaa Cad. No:20 Kızılay/ANKARA) elden veya posta yolu ile teslim edilmesi gerektiği aktarıldı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı 292 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasından yayımlanan duyuruda, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli ve büro personeli olmak üzere 292 personel alımı kapsamında, atamaya esas belgelerini teslim etmeyen, feragat eden ve kriterleri tutmayan adayların yerine yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN listelerinin açıklandığı aktarıldı.
Kültür Bakanlığı 1629 Personel Alımı Başvurularında Son Saatler.Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfasından yayımlanan duyuruya göre, Kültür ve Turizm Bakanlığına büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, kütüphaneci, mimar, şoför, çocuk gelişimcisi, aşçı, bahçıvan, mühendis, şehir plancısı, arkeolog, müze araştırmacısı, tekniker ve teknisyen ünvanlarında sözleşmeli personel alınacak. Başvurular bugün (8 Şubat) sona erecek. İşte şartlar ve başvuru sayfası..