Etiket: kültür ve turizm bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı 463 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı.Kültür ve Turizm Bakanlığı resmi sayfasından 165 personel, 127 personel ve 171 personel alımı yedek adaylarıyla ilgili yayımlanan duyuruda, "Başvuruları elektronik ortamda alınan Sözleşmeli Personel Alımı kapsamında, atamaya esas belgelerini teslim etmeyen, feragat eden ve kriterleri tutmayan adayların yerine yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN listelerinin paylaşıldığı aktarıldı.
KTB Devlet Opera ve Balesi 45 Personel Alımı Başvurularında Son Saatler!İlgili alım duyurusuna göre , Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesine (DOP) destek personeli( temizlik görevlisi, şoför, elektrikçi, bilgisayar bakım onarım, sıhhi tesisatçı, boyacı) koruma ve güvenlik görevlisi ünvanlarında sözleşmeli personel alınacak. Başvuru işlemleri bugün(17 Kasım) sona erecek.Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı 30 Personel Alımı Hakkında Duyurusu Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sayfası üzerinden sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların, 04-05-06 Aralık 2023 tarihlerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı İsmet İnönü Bulvarı No:32 Emek/ANKARA adresinde sözlü sınava katılacakları aktarıldı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı DOP 45 Personel Alımı Başvurularında Sona Gelindi.Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre , Devlet Opera ve Balesi (DOP) destek personeli( temizlik görevlisi, şoför, elektrikçi, bilgisayar bakım onarım, sıhhi tesisatçı, boyacı) koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru işlemleri 17 Kasım‘da sona erecek.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi (DOP) personel alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.
Kültür ve Turizm Bakanlığı 463 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı resmi sayfasından yayımlanan duyurularda atamaya esas belgelerini teslim etmeyen, feragat eden ve kriterleri tutmayan adayların yerine yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN listelerinin yayımlandığı aktarıldı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi (DOP) personel alımı duyurusu yayımlandı.Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, DOP'a destek personeli( temizlik görevlisi, şoför, elektrikçi, bilgisayar bakım onarım, sıhhi tesisatçı, boyacı) koruma ve güvenlik görevlisi ünvanlarında olmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 3 Kasım itibarıyla başladı. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı 47 İşçi Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı.Bakanlık resmi sayfasından yayımlanan duyuruya göre, 15.09.2023- 29.09.2023 tarihleri arasında alınan 47 Sürekli İşçi Alımı kapsamında, atamaya esas belgelerini teslim etmeyen, feragat eden ve kriterleri tutmayan adayların yerine yerleştirilen YEDEK ADAYLARIN listelerinin yayımlandığı aktarıldı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı 30 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, 02.10.2023-16.10.2023 tarihleri arasında başvuruları alınan 30 Kültür ve Uzman Yardımcılığı alımı kapsamında sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların açıklandığı aktarıldı.