Etiket: kültür ve turizm bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı işçi alımı başvuruları devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu İlan sayfasında yayımlanan duyuruya göre, Kültür ve Turizm Bakanlığına 27 sürekli işçi alımı yapılacağına yer verildi.Başvuru yapacak adayların şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı ve bağlı kurumlar, 2021-2022 yıllarında bin 181 personeli yurt dışına görevlendirdi. RTÜK ise son 2 yılda 94 personeli yurt dışına gönderdi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuruları devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı SBB Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyuruya göre, Bakanlığa büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis, mimar, bahçıvan ve temizlik personeli unvanlarında 165 sözleşmeli personel alımı yapılacağı aktarıldı. İlgili alım için başvurular e-Devlet üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı- Kariyer Kapısı-İşe Alım İşlemlerinin yapılması veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden 31 Mart 2023 tarihine kadar alınacak. Başvuru yapacak adayların genel şartların yanı sıra, özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuruları bugün (24 Mart 2023) başladı. 17 Mart 2023 tarihli yayımlanan duyuruda, Kültür ve Turizm Bakanlığına 27 sürekli işçi alımı yapılacağı aktarıldı. Başvurular 7 Nisan 2023 tarihine kadar alınacak.
Kültür ve Turizm Bakanlığı işçi alımı duyurusu yayımlandı. 17 Mart 2023 tarihli yayımlanan duyuruda, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığına mühendis, hukuk müşaviri, avukat, iç denetçi, mimar, şehir plancısı, idari uzman, büro görevlisi, teknisyen, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi unvanlarında sınavla 27 sürekli işçi alımı yapılacağı kaydedildi. İlgili alım için başvurular 24 Mart-7 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleştirileceği aktarıldı.
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru süreci başlıyor.İlgili alım duyurusu 11 Mart'ta yayımlanmış, Bakanlığı 165 sözleşmeli personel alımı yapılacağı aktarılmıştı. Başvurular yarın (17 Mart 2023) başlıyor. İşlemler e-Devlet üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı- Kariyer Kapısı-İşe Alım İşlemlerinin Yapılması veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden 31 Mart 2023 tarihine alınacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru süreci devam ediyor. 11 Mart 2023 tarihli duyuruda, Bakanlığa büro personeli, mühendis, mimar, temizlik personeli, bahçıvan, koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için 165 sözleşmeli personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları dikkatle incelemesi gerektiği belirtildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı duyurusu, Resmi Gazete'nin 11 Mart 2023 tarihli sayısında yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre, Kültür ve turizm Bakanlığına büro personeli, mühendis, mimar, temizlik personeli, bahçıvan, koruma ve güvenlik görevlisi unvanlarında 165 sözleşmeli personel alımı yapılacağı kaydedildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı sonuçları hakkında duyuru yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı resmi sayfasından yayımlanan duyuruda, başvuruda aranan kriterleri taşımayan adayların başvuruları reddedilmiş olup, Kariyer Kapısı İşe Alım Platformu https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ üzerinden adaylar başvurularının iptal edilme sebeplerini görebilecekleri aktarıldı.