100 bin lira100 bin lira

Akbank mobil uygulaması üzerinden anında kredi kampanyası başlattı. Akbank tarafından yapılan açıklamada nakit ihtiyaçlarına 7/24 en hızlı çözüm sloganıyla yeni direkt kredi kampanyasının hayata geçirildiği aktarılıyor.

100 bin liraya kadar kredilerin 7/24 herhangi bir belge, imza istenmeden saniyeler içinde hesaba aktarılacağına yer verilen açıklamada, söz konusu kredi başvurularının bankanın mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmeden yapılabileceği aktarılıyor.

Direkt kredi ile ilgili, “İhtiyacınız o​lduğu anda krediniz Şubeye gitmeden hesabınızda. Üstelik krediye başvurmanın en hızlı yolu şimdi Akbank Mobil’de!
Akbank Mobil’e giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallayarak kullanabileceğiniz kredi tutarını hemen öğrenebilirsiniz. Dilerseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Akbank Direkt Kredi ile, 200.000 TL​’ye kadar kredinizi 7/24 belgesiz, imzasız, saniyeler içinde hesabınızda.
Akbank Direkt Kredi’ye hemen şimdi Akbank İnternet’e veya Akbank Mobil’e girerek, Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak veya Akbank Telefon Şubesini arayarak başvurabilirsiniz.” deniliyor.

Banka resmi açıklamasında ayrıca şu bilgilendirme yer alıyor:

Tabloda yer alan faiz oranları ortalama değerler baz alınarak hesap edilmiştir. Bu oranlar müşteri skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir.
Erteleme dahil kredi vadesi 50.000 TL ve altı krediler için en fazla 36 ay, 50.000 TL üzeri krediler için ise 24 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar. Ertelemeli kredi başvurusu Akbank Şubelerinden, Akbank Mobil veya İnternet’ten ve 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nden yapılabilir.
Akbank Mobil ve İnternet’te maksimum 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank şubelerine gidilmeden yapılabilir. 100.000 TL üzeri kredi başvuruları için Akbank şubelerine gidilmesi gerekmektedir.
Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, Şubeye gitmeden kredi kullandırımı T.C. vatandaşı ve Akbank Şifresi sahibi mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.
Henüz Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanabilmek için T.C. vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri ile birlikte Akbank Şubelerine gitmeleri gerekmektedir.
Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir.
Kredi başvurusu için kefil koşulu aranmamakla beraber gerekli görüldüğü durumda kefil talep edilebilir.
Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Sigortalı faiz oranı Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil’den yapılacak Kredi Hayat Sigortalı Direkt Kredi kullandırımları için geçerlidir. Hayat sigortası primi 357,46 TL, 15.000 TL tutarındaki 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için 35 yaş üzerinden örnek olarak hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi, faiz oranı ve müşterinin yaşına göre değişiklik gösterecektir.
Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5,25’i olup, BSMV dahildir.
Efektif Yıllık Faiz oranı hesaplamasına, kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.
Kredi faizi; Akbank şubeleri, Akbank Mobil, İnternet ve 444 25 25’te farklılık gösterebilir.
Kullandırımda kredinin son taksit tutarında kuruşsal farklılık olabilmektedir.

https://www.akbank.com/basvuru/hizli-ihtiyac-kredisi/#