Akbank gişe yetkilisiAkbank gişe yetkilisi

Akbank Gişe yetkilisi alımı için başvurular devam ediyor. Akbank’ın resmi kariyer sayfasından yapılan açıklamada, Akbank’a en az lisans mezunu gişe yetkilisi alımı yapılacağı belirtildi. İlgili duyuruda, gişe yetkilisi alımı için başvuru işlemlerinin internet üzerinden alınacağı hatırlatıldı.

Tamamen ofisten çalışacak olan personellerin, şubedeki her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini yerine getireceği, kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılış, işleyiş ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini yerine getireceği kaydedildi.

Detaylara, https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=95fdcc9d-867f-e911-a2e7-005056a0368d&jobadid=e154055e-877f-e911-a2eb-005056a0112e&prime=false adresinden erişebilirsiniz.

İŞ BANKASI DA PERSONEL ALIMLARI YAPIYOR

İş Bankası personel alımı için 8 farklı ilan yayımladı. 

Türkiye İş Bankası’na çeşitli unvanlarda personel alımı için başvuru işlemleri internet üzerinden alınmaya devam ediyor. 

İş Bankası resmi sayfasından yapılan açıklamada; Sistem Uzmanı, Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı, İletişim ve Organizasyon Strateji Uzman Yardımcısı, Krediler ve Proje Finansmanı Uzman Yardımcısı, Ekonomi, Finans ve Hazine Uzman Yardımcısı, Pazarlama Satış ve Ürün Yönetimi uzman yardımcısı unvanlarında alım yapılacağı kaydedildi.

İş Bankası personel alımlarına başvuru yapabilmek için adayların, İş Bankası’nın kariyer sayfasında profil oluşturması gerekiyor. Ardından, adaylar kendilerine uygun ilanlara başvuru işlemlerini internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Yine yeni personel alımı duyuruları da bankanın resmi sayfası üzerinden yayınlanıyor. 

An itibariyle aktif olan personel alım duyurularına son başvurular 31 Aralık 2022 olarak belirtilmiş vaziyette.

Youtube üzerinden Kariyer Bankası’na abone olarak, bu tür haberlere anında erişebilirsin. TIKLA VE ABONE OL