gram altın ne kadar oldugram altın ne kadar oldu

Gram altın, çok sık tercih edilen yatırım araçları arasında ilk sırada yer alıyor. Ülkemizde vatandaşlar tarafından alınıp, ileriye dönük biriktirilen yegane ziynetlerden biridir. Son yıllarda enflasyonun yükselmesiyle altın almak güç olsa da, yatırımcıların en gözde varlıklarından olmaya devam ediyor. Altın fiyatları tüm dünyada değişiklik gösteriyor. Her gün değişen fiyatlar, altın piyasasını da yakından etkilemektedir. Bunun yanı sıra gram altındaki değişimler, vatandaşların kesesini de etkiliyor. Yastıkaltı biriktirilen altınlar, durdukları yerde sürekli fiyat değişikliğine gidiyor. Bu sebeple büyük yatırımcıların yanı sıra, küçük yatırımcı olan vatandaş da endişeleniyor. Bakalım gram altın fiyatları ne durumda?

GRAM ALTIN NE KADAR OLDU? YENİDEN Mİ YÜKSELİYOR?

gram altın fiyatı
GRAM ALTIN

26 Ekim Çarşamba günü 10:46 itibari ile gram altın satış fiyatı 999.5329 TL ‘den işlem görüyor. Geçen haftaya göre bir miktar artmış durumda ve yükselmeye devam ediyor.

ALTIN FİYATLARINA GENEL OLARAK BAKTIĞIMIZDA;

  • Çeyrek Altın: 1650.8518 TL
  • Cumhuriyet Altını: 6725.9952 TL
  • Tam Altın: 6607.7061 TL
  • 22 Ayar Bilezik: 915.7021 TL

Son dakika altın fiyatlarını paylaşmaya devam ediyoruz.Kariyerbankasi.net adresindeki haberler yatırım tavsiyesi değildir.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL