gram altın fiyatlarıgram altın fiyatları

Dünyanın en popüler yatırım araçlarından biri olan altının fiyat hareketliliği devam ediyor. Tüm hafta boyunca iniş ve çıkışlar gösteren altın, yatırımcıları endişelendirmeye devam ediyor.

Altın fiyatları tüm dünyada değişiklik gösterirken, ülkemizde de oldukça hareketli zamanlar geçiriyor. Özellikle yazın düğünler için en değerli takı türlerinden biri gram altındır.

Eskiden yaz mevsiminde düğünlerin artmasıyla vatandaş daha çok altın alıp, takabiliyordu. Son yıllarda enflasyonun yükselmesi nedeniyle vatandaş yastıkaltı altın birikimi bile yapamıyor. İnsanlar fatura ve masraflarını zor ödüyor. Altın fiyatları her şeye yansıdığı gibi altın piyasasını da etkiliyor. Bakalım Gram altın fiyatı bu hafta piyasaları nasıl kapatmış.

GÜNCEL ALTIN FİYATLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL

gram altın fiyatı


20 Ekim tarihi 23:52 itibari ile gram altın 973.961 TL‘den işlem görmüş. 21 Ekim Cuma 23:52 itibari ile gram altın satış fiyatı 989.565 TL‘den işlem görüp, Cumartesi saat 00:00 itibari ile 987.082 TL ile piyasaları kapatmış. Son dakika altın fiyatlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Kariyerbankasi.net adresindeki haberler yatırım tavsiyesi değildir.
KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL