2023 LGS Sınav Giriş Yerleri Açıklandı.Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı yaklaşırken, öğrenciler için heyecanlı bir süreç başladı. Sınava girecek olan on binlerce öğrenci, sınav giriş yerlerini öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyor. Sonunda beklenen açıklama geldi ve 2023 LGS sınav giriş yerleri ilan edildi.

2023 LGS Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı yaklaşırken, öğrenciler için heyecanlı bir süreç başladı. Sınava girecek olan on binlerce öğrenci, sınav giriş yerlerini öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyor. Sonunda beklenen açıklama geldi ve 2023 LGS sınav giriş yerleri ilan edildi.

Öğrenciler, sınav giriş yerleri, salonları ve sıra numaralarını Millî Eğitim Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilecekler. Bakanlık, öğrencilerin rahat bir şekilde bilgilere ulaşabilmesi için “https://www.meb.gov.tr/” adresindeki duyuruda, sınav merkezi, bina, salon ve sıra bilgilerine erişim sağlanabileceğini belirtti.

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yaptığı açıklamada 4 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezî sınavın tarihinin kesinleştiğini duyurdu. Özer, tüm sınava girecek öğrencilere şimdiden başarılar diledi.

Bu gelişmeler doğrultusunda, 2023 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı 4 Haziran 2023 tarihinde tüm ülke genelinde gerçekleştirilecek. Öğrenciler, belirlenen tarihte büyük bir heyecanla sınavlarını başarıyla tamamlamayı hedefleyecekler.

SINAV YERİ SORGULAMA EKRANI

KARİYERBANKASİ.NET

%d blogcu bunu beğendi: