banka promosyonlarıbanka promosyonları

Yeni yıl yaklaştıkça kamu kurumlarının bankalarla olan maaş promosyonu anlaşmalarında revizeler yapılıyor. Banka promosyonlarında yeni rakamlar belli oldu.

A haber’de konuşan Faruk Erdem, promosyon ödemelerinde yeni döneme dair şu ifadeleri kullandı:

Promosyon ödemelerinin 3 adımı var; emeklilere, kamu çalışanlarına, özel sektör çalışanlarına verilen promosyon. Bankalardan alıyoruz maaşlarımızı malum.

10 kişiden fazla çalışan varsa bankadan ödenecek maaşlar… Bankada paranızı kullandığı için size hediye veriyor. Şimdi promosyon dağıtımları yapılıyor. Daha önce kamu çalışanlarına yapılıyordu.

PROMOSYON KONUSUNDA SON BİLGİLERİ VE FIRSATLARI TAKİP İÇİN YOUTUBE KANALINA ABON EOL.

PROMOSYON ÖDEMELERİ 10 BİN LİRAYA DAYANDI

Sonra emekliler için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tüm bankalarla protokol imzaladı. 3 yıllık maaşını aynı bankadan alanlara promosyon ödeniyor. Daha sonra rekabet arttı. Bu pastadan pay almak isteyen özel bankalar rekabete girdi. Promosyon ödemeleri 10 bin liraya dayandı. Bu rakam ileride daha da artabilir.

PROMOSYON ANLAŞMALARINDA ŞARTLARA MUTLAKA DİKKAT EDİLMELİ

Promosyonda vatandaşlar ne istediklerine dikkat etsin. 8-10 bin lira sözü veren bankaların bazıları çok şart koşuyor. Bunlara dikkat etmek lazım. 3500 liraya kadar maaşta 3000 lira, 10 bin lira üstünde 5 bin lira bundan daha az promosyon verilemez. 1 Kasım’dan itibaren yeni rakamlar geçerli oluyor. Emekliler bankalarla olan promosyon anlaşmalarını da bu tarihten sonra dilerlerse yenileyip, dilerlerse farklı bankalardan işlem yapabilecekler.