Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı başvuruları sürüyor.Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair detaylar Kariyerbankasi.net'in bu haberinde.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı başvuruları sürüyor.Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair detaylar Kariyerbankasi.net’in bu haberinde.

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, Ulaştırma Bakanlığı tarama uzmanı(kaptan), tarama uzman yardımcısı, sınırlı kaptanı gemi elektrikçisi, usta gemici, yağcı ve gemi aşçısı pozisyonları için sürekli işçi alımı yapacak.

2024 yılı yeni işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarından anında haberdar olmak için Kariyer Bankası mobil uygulamasını tıkla indir, tüm memur alımlarından haberin olsun.

Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı Şartları

1- Adayların, başvurunun son günü itibarıyla aşağıda yer alan tabloda başvuruda bulunacağı ünvan ile ilgili başvuru şartlarını taşıması
gerekmekte olup denizcilikle ilgili yeterlik (belge) ile hizmet şartı başta olmak üzere diğer belirtilen şartları sağlamayanların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacak ve yapılacak olan noter kura çekilişine dahil edilmeyecektir,
2- Adayların, sadece 1 (bir) başvuru hakkı olacak ve birden fazla başvuru yapıldığının tespit edilmesi halinde adayın hiçbir başvurusu kabul edilmeyecektir.

Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı
Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı
Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Ulaştırma Bakanlığı işçi alımı başvuruları 1 Nisan-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresi (esube.iskur.gov.tr) üzerinden yapabilecektir. İŞKUR https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden Kullanıcı adı ve şifresiye giriş yaparak, işyeri ünvanı kısmına “ULAŞTIRMA VE ALT YAPI” yazıp arattığınızda ilanlar karşınıza gelecektir.

Diğer tüm detaylara aşağıdaki kılavuzdan erişebilirsin.

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET