Ulaştırma Bakanlığı 69 İşçi Alımı Yapacak.Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı duyurusu yayımlandı. Resmi Gazete'nin 1 Nisan 2024 tarihli yayımlanan duyurusunda, Ulaştırma Bakanlığına tarama uzmanı(kaptan), tarama uzman yardımcısı, sınırlı kaptanı gemi elektrikçisi, usta gemici, yağcı ve gemi aşçısı ünvanlarında sürekli işçi alımı yapacağı aktarıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı işçi alımı duyurusu yayımlandı. Resmi Gazete’nin 1 Nisan 2024 tarihli yayımlanan duyurusunda, Ulaştırma Bakanlığına tarama uzmanı(kaptan), tarama uzman yardımcısı, sınırlı kaptanı gemi elektrikçisi, usta gemici, yağcı ve gemi aşçısı ünvanlarında sürekli işçi alımı yapacağı aktarıldı.

Kamuya KPSS ve KPSS şartsız işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı Şartları

1- Adayların, başvurunun son günü itibarıyla aşağıda yer alan tabloda başvuruda bulunacağı ünvan ile ilgili başvuru şartlarını taşıması
gerekmekte olup denizcilikle ilgili yeterlik (belge) ile hizmet şartı başta olmak üzere diğer belirtilen şartları sağlamayanların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacak ve yapılacak olan noter kura çekilişine dahil edilmeyecektir,
2- Adayların, sadece 1 (bir) başvuru hakkı olacak ve birden fazla başvuru yapıldığının tespit edilmesi halinde adayın hiçbir başvurusu kabul edilmeyecektir.

Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı
Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı
Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Ulaştırma Bakanlığı işçi alımı başvuruları 1 Nisan-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresi (esube.iskur.gov.tr) üzerinden yapabilecektir.

Diğer tüm detaylara aşağıdaki kılavuzdan erişebilirsin.

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET