THY'den Öğrencilere Yüzde 50 İndirim Fırsatı!Türk Hava Yolları, yurt içi uçuşlarda öğrencilere yönelik bir kampanya başlattı. Şirketin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, 1 Haziran ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlarında bilet alacak öğrencilere 19 Mayıs'ta yüzde 50 indirim imkanı sunulacağı belirtildi.

THY’den Öğrencilere Yüzde 50 İndirim Fırsatı!

Türk Hava Yolları, yurt içi uçuşlarda öğrencilere yönelik bir kampanya başlattı. Şirketin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, 1 Haziran ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlarında bilet alacak öğrencilere 19 Mayıs’ta yüzde 50 indirim imkanı sunulacağı belirtildi.

İndirimli uçak biletlerinden anında haberdar olmak için TIKLA İNDİR.

THY tarafından yapılan açıklamada, “THY ayrıcalıklarıyla öğrenciler biletlerini 19 Mayıs’ta alıyor, 1 Haziran-31 Aralık 2023 tarihlerinde yurt içine yüzde 50 indirimli uçuyor” ifadeleri kullanıldı. Kampanya detaylarına THY’nin resmi sayfasından ulaşılabiliyor.

Özellikle üniversite öğrencileri için cazip bir fırsat olan bu kampanya, öğrencilere bütçelerine katkı sağlama imkanı sunarken, aynı zamanda Türkiye içinde seyahat etmek isteyenler için uygun bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

KARİYERBANKASİ.NET

%d blogcu bunu beğendi: