promosyon ödemeleripromosyon ödemeleri

Emekli maaşını TEB‘e taşıyan ve en az 2 otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine TEB 8000 bin TL‘ye kadar emekli promosyon ödemesi yapıyor. TEB emekli promosyonu kazanmak için, maaşınızı TEB’e taşıdıktan sonra 36 ay boyunca almayı taahhüt ettiğiniz takdirde promosyonu almaya hak kazanıyorsunuz. Ayrıca TEB ödenecek promosyona ek olarak, TEB‘i tavsiye eden ve emekli maaşını ilk kez taşıyan her emekli maaş müşterisi yakını için 250 TL, toplamda da 500 TL‘ye kadar nakit ödül vereceği kaydedildi.

GÜNCEL BANKA PROMOSYON VE KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL.

TEB 8000 TL EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYA ŞARTLARI

 • Kampanya 01.09.2022 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.
 • Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir. Otomatik fatura ödeme talimatının bir tanesinin mutlaka elektrik faturası olması gerekmektedir. Aksi durumda ek promosyondan yararlanılamayacaktır.
 • Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.
 • Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı (biri elektrik faturası olması koşulu ile) bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.
Maaş BandıNakit PromosyonEk PromosyonToplam Promosyon
0-1.499 TL500 TL5.000 TL5.500 TL 
1.500-2.499 TL625 TL6.125 TL6.750 TL
2.500 TL ve üzeri750 TL7.250 TL8.000 TL

TEB EMEKLİ DÜNYASI KAMPANYASI DETAYLARI

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı (biri elektrik faturası olması koşulu ile)  için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.
Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.
TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 8.000 TL’ye varan toplam promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya CEPTETEB Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.
Nakit promosyondan yararlanabilmek için TEB müşterileri kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını TEB’e taşımaları gerekmektedir.

Emekli olup Maaşını TEB’e Taşımak İsteyen Emekliler için:

TEB Şubelerinden başvurmak için:

Size en yakın TEB Şubesine nüfus cüzdanınızla gelerek emekli maaşınızı kolayca TEB’e taşıyabilirsiniz.

CEPTETEB Mobil’den başvurmak için:

TEB müşterisi olup emekli maaşınızı farklı bir bankadan ya da PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke yoksa, şubeye gelmenize gerek kalmadan CEPTETEB Mobil ile maaşınızı kolayca TEB’e taşıyabilirsiniz.

CEPTETEB Mobil aracılığıyla emekli maaşınızı taşımak için izlenmesi gereken adımlar:

 • CEPTETEB Mobil’e TCKN, parola ve şifre adımları ile giriş yapılır.
 • Ana ekranda “Ödemeler” menüsüne tıklanır.
 • Devlet ödemeleri/ Emekli Aylığı İşlemleri/Emekli Maaş Taşıma menüleri sırasıyla tıklanarak ilerlenir.
 • Emekli Maaş Taşıma ekranında “Emekli Maaş Şubesi” ve “Emekli Maaş Türü” seçilir.
 • Emekli Maaş Taahütnamesi okunup onaylanır.
 • Ek promosyondan yararlanılmak isteniyorsa Ek Promosyon Taahütnamesi okunup onaylanır ve devam butonu ile ilerlenir. Ek promosyondan yararlanabilmeniz için tüm maaşlarınızı Bankamıza taşımanız gerekmektedir.*
 • Son onay ekranına geldikten sonra girilen bilgiler kontrol edilir ve son onay verilir.
 • Mobil uygulamadan emekli maaş taşıma işlem adımlarının görselleri için resmi siteyi ziyaret edin.
 • *Emekli maaş ek promosyon kampanyası dönemlerinde bu adımı dikkate alınız. Kampanya dönemi dışında Bankamıza maaşınızı taşıma durumunda bu adıma gerek kalmayacaktır.

TEB 8000 TL emekli promosyonu detayları için TEB’in resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL