Siirt üniversitesi personel alımıSiirt üniversitesi personel alımı

Siirt Üniversitesi Engelli Büro Memuru , Hayvan Bakıcısı ve Eski Hükümlü Temizlik Görevlisi Alımı duyuruları yayımlandı.

Siirt Üniversitesi eski hükümlü temizlik görevlisi, engelli büro memuru, ile hayvan bakıcı alımı yapacak. Siirt Üniversitesi’nin ilgili alımı için başvurular 21 Kasım ile 25 Kasım tarihleri rasında alınacak.

42 bin 500 personel alımı başvuruları başlıyor. Başvurular başladığı anda haberdar olmak için TIKLA VE İNDİR.

Başvuru sürecine ilişkin yayımlanan duyuruda şu ifadeler yer alıyor:

Siirt Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alımı yapılacaktır.
Hayvan Bakıcısı özel şartları arasında Sürü Yetiştiriciliği Eğitimi Belgesine sahip olmak bulunmakta olup, ilanın yayınlandığı tarihten önce bu belgeye sahip olunması gerekmektedir. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilana Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) https://www.iskur.gov.tr// adresinden ulaşılabilir. Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 21/11/2022-25/11/2022 tarihleri arasında elektronik olarak kullanıcı girişi yapılarak alınacaktır. Ayrıca Türkiye İş Kurumu müdürlüklerinden de yapılabilecektir. Adayların İlanla ilgili tüm ayrıntılara Üniversitemiz web sayfası (https://www.siirt.edu.tr) üzerinden erişebilecektir, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Adaylar ihtiyaç halinde başvuru süreciyle ilgili olarak 0 484 212 1111 dahili 3402/3410 ve 3411 telefon numaraları ve personel@siirt.edu.tr adresinden yardım alabilecektir.