Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 142 Personel Alımı Sona Eriyor.İlgili alım duyurusuna göre, Sanayi Bakanlığı büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis ve avukat pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvurular bugün( 29 Mart) sona erecek. Başvuru yapacak adaylarda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı Puanı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınarak yerleştirme gerçekleştirilecek. Adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 142 Personel Alımı Sona Eriyor.

İlgili alım duyurusuna göre, Sanayi Bakanlığı büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis ve avukat pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvurular bugün(29 Mart) sona erecek. Başvuru yapacak adaylarda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı Puanı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınarak yerleştirme gerçekleştirilecek. Adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.

Kamuya KPSS ve KPSS şartsız işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

Sanayi Bakanlığı Personel Alımı Şartları

İllere Göre Kontenjanlar

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı başvuruları için adaylar, 15 Mart-29 Mart 2024 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı (http://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak başvuruda bulunabilecek olup, şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET