Sağlık Bakanlığı 8 Bin İşçi Alımı 3 Nisan Kura Sonuçları Açıklandı. Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı kapsamında 3 Nisan'da gerçekleştirilen 40 şehirin işçi alımı sonuçları açıklandı. Başvuru yapan adaylar sonuçlarını https://iscisonuc.saglik.gov.tr  internet adresinden ilan görüntüleyebilecekler. Yoğunluk nedeniyle sayfa yavaş açılabilir.

Sağlık Bakanlığı 8 Bin İşçi Alımı 3 Nisan Kura Sonuçları Açıklandı.

Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı kapsamında 3 Nisan’da gerçekleştirilen 40 şehirin işçi alımı sonuçları açıklandı. Başvuru yapan adaylar sonuçlarını https://iscisonuc.saglik.gov.tr  internet adresinden görüntüleyebilecekler. Yoğunluk nedeniyle sayfa yavaş açılabilir.

Kura çekilişi illerin trafik koduna göre sıralı şekilde, her bir il ve meslek için ayrı ayrı yapılacaktır.

3 Nisan 2024 (Çarşamba) günü kura çekilişi yapılan ve sonuçları açıklanan iller:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir. (Kura çekilişi saat 10:30’da Adana ili ile başlayarak il trafik koduna göre sıra ile çekilecek olup, en son Kırşehir ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.)

4 Nisan(yarın) yapılacak olan 41 il için kura çekimi canlı yayını başladığında bildirimle haberdar olmak için TIKLA ÜCRETSİZ İNDİR.

8 Bin İşçi Alımı Kontenjan Dağılımı

ÜnvanKontenjan
Temizlik Görevlisi3550
Güvenlik Görevlisi3250
Klinik Destek Elemanı600
Elektrikçi (Genel)144
Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı143
Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı127
Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı84
İnşaat Boyacısı / Boyacı64
Marangoz32
Oto Bakım Onarımcısı / Otomotiv Mekanikçisi2
Oto Elektrikçi2
Otomotiv Kaportacısı2

3 Nisan 8 Bin İşçi Alımı Kura Çekimi Canlı Yayın İzle

4 Nisan 2024 (Perşembe) Günü Kura Çekilişi Yapılacak İller:

Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce. (Kura çekilişi saat 10:30’da Kocaeli ili ile başlayarak il trafik koduna göre sıra ile çekilecek olup, en son Düzce ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.)

KARİYERBANKASİ.NET