Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) personel alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair detaylar haberimizde yer alıyor.Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ne lise, ön lisans ve lisans mezunlarından olmak üzere büro personeli, hemşire, sağlık teknikeri ve destek personeli(şoför) alımı yapacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) personel alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ne lise, ön lisans ve lisans mezunlarından olmak üzere büro personeli, hemşire, sağlık teknikeri ve destek personeli(şoför) alımı yapacak.

Kamuya KPSS ve KPSS şartsız işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

RTEÜ Personel Alımı Şartları

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartlara haiz olmak.
2- 2022 yılı KPSS (B) grubu lisans öğrenimi düzeyinde KPSSP3; ön lisans öğrenimi düzeyinde KPSSP93; ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenimi düzeyinde KPSSP94 puan türünden sınava girmiş olmak.
3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4- 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesine eklenen “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde fesih tarihinden, sözleşmeyi yenilememeleri hâlinde sözleşmenin bitiminden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” şartını sağlıyor olmak.
5- “7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu” ile “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yapılmasına Dair Yönetmelik” uyarınca yaptırılacak “güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması” ya da “arşiv araştırması” sonucu olumlu olmak.

Kontenjan Dağılımı

rteü personel alımı
rteü personel alımı

Başvuru Tarihleri, Şekli ve Yeri

RTEÜ personel alımı için başvurular, e-Devlet üzerinden “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet adresi üzerinden 05 Şubat 2024- 19 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak, posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

KARİYERBANKASİ.NET

%d blogcu bunu beğendi: