roketsan personel alımıroketsan personel alımı

Roketsan 15 farklı unvanda personel alımı duyurusu yayımladı. Savunma sanayi alanında hizmet veren şirketlerden olan Roketsan, bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı pozisyonlarda alım yapıyor. Söz konusu alımlar KPSS şartı olmadan yapılıyor.

EN AZ LİSE MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

ROKETSAN HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPIYOR?

Roketsan personel alımları Sistem Mühendisi, Enerji, Güç ve Tahrik Sistemleri Tasarım Mühendisi, Aday Mühendis, Elektronik Tasarım Mühendisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, Üretim/Entegrasyon Mühendisi, Elektronik Donanım Mühendisi, Yapısal Analiz Mühendisi, Güdüm, Kontrol ve Navigasyon Algoritmaları Mühendisi, Test Mühendisi, Gömülü Yazılım & Yazılım Test Mühendisi, Teknoloji ve Yenilikçilik Sistemi Yönetimi Mühendisi, Modelleme ve Simülasyon Mühendisi, Proje Mühendisi ve Mekanik Tasarım Mühendisi pozisyonlarına yapılıyor.

ROKETSAN PERSONEL ALIMI BAŞVURU YERİ

Roketsan alımlarına başvurular Kariyer sayfası üzerinden gerçekleştiriyor. Başvuru işlemleri 31 Aralık 2022 tarihinde sona eriyor. Başvuru ve detaylar için resmi sayfasını https://ik.roketsan.com.tr/ ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL