Milli Saraylar İdaresi 30 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Milli Saraylar İdaresi sayfasından yayımlanan duyuruda, 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı kapsamında, başvurusu kabul edilen ve yapılan KPSS puan sıralamasına göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara 25-26-27 Haziran 2024 tarihlerinde sözlü sınav yapılacağı aktarıldı.

Milli Saraylar İdaresi 30 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı.

Milli Saraylar İdaresi sayfasından yayımlanan duyuruda, 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı kapsamında, başvurusu kabul edilen ve yapılan KPSS puan sıralamasına göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara 25-26-27 Haziran 2024 tarihlerinde sözlü sınav yapılacağı aktarıldı.

YENİ İŞÇİ, MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE İNDİR.

Milli Saraylar İdaresi sayfasından yayımlanan resmi duyuruda, aşağıdaki ifadeler yer aldı:

SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONUNDA 30 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ (LİSANS/SİLAHLI) ALIMI SÖZLÜ SINAV TAKVİMİ DUYURUSU

Başkanlığımıza sözleşmeli personel pozisyonunda 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Lisans/Silahlı) alımı için başvurusu kabul edilen ve yapılan KPSS puan sıralamasına göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara 25-26-27 Haziran 2024 tarihlerinde sözlü sınav yapılacaktır. Adayların sözlü sınav yeri, tarihi ve saatleri Kariyer Kapısı(https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr)  internet sitesine yüklenmiştir.

Kariyer Kapısına e-Devlet şifresi ile erişim sağlanarak sınav yeri, tarihi ve saatleri görüntülenebilmektedir.

Adayların belirlenen tarih ve saatte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

İlanen duyurulur.

KARİYERBANKASİ.NET