Halkbank düşük faizli krediHalkbank düşük faizli kredi

Maaşını Halkbank’tan alan müşterilere özel düşük faizli kredi kampanyası devam ediyor.

Halkbank’ın maaş müşterilerine uyguladığı düşük faizli kredi kampanyası devam ediyor. Halkbank’ın resmi sayfasından yapılan bilgilendirmeye göre 20 bin TL tutarında 36 ay vade ile kredi çekmek isteyen bir vatandaş aylık 776,80 TL geri ödeme tablosuyla karşılaşıyor.

HALKBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE KREDİ FAİZ ORANI

Söz konusu kampanyada faiz oranı 1,55 olarak belirlenmiş durumda. Özel sektördeki faiz oranları dikkate alındığında ilgili faiz oranının oldukça cazip olduğu su götürmez bir gerçek.

Kredi faizleriyle ilgili yapılan bilgilendirmede ayrıca, “Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.” ifadeleri yer alıyor.

20 BİN TL KREDİ GERİ ÖDEMESİ 27 BİN 964,80 TL

20 bin lira tutarında kredinin geri ödemesine bakıldığında 36 ay vadede toplam geri ödemenin 27 bin 964,80 TL olduğu görülüyor.

Söz konusu kredi kampanyasına dair detaylara https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-basvurulari/ihtiyac-kredisi.html?creditGroup=T&creditId=BK-760&maturity=36&amount=20000&calcType=1 adresinden erişebilrisiniz.