kurtlar vadisikurtlar vadisi

Türkiye’de bir döneme damga vurup, efsane haline gelen Kurtlar Vadisi ekranlara dönüyor. Usta oyuncu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleri için Ocak ayında çekimlere başlayacaklarını açıkladı.

Türkiye’de bir döneme damga vuran, yayımlandığı saatlerde sokakları boşaltan, sevilen karakterleriyle efsane haline gelen Kurtlar Vadisi ekranlara dönüyor.

SON DAKİKA İŞ HABERLERİ ART ARDA YAYIMLANDI! İLKOKUL, LİSE, ÖN LİSANS VE LİSANS DÜZEYİNDEN BİNLERCE PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ TAKİP İÇİN TIKLA VE İNDİR.

KURTLAR VADİSİ YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, TRT Müzik’te Mazhar Alanson’un konuğu oldu. Burada diziye ilişkin açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak” şeklinde konuştu. Geçtiğimiz günlerde ufak bir rahatsızlık geçiren usta oyuncu sevenlerini korkutmuştu.