KPSS ŞARTSIZ PERSONEL

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan ve sözleşmeli çok sayıda KPSS şartsız personel alımlarının yanı sıra Türk Kızılay’ı gibi kurumlar da personel alımları yapıyor. Türk Kızılay’ının resmi sayfasından yayınlanan ilanlara internet üzerinden başvuru yapmak mümkün.

YENİ KPSS ŞARTSIZ İLANLARI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA VE ABONE OL.

Türk Kızılay‘ının sitesinden yapılan duyurularda Kulak burun boğaz uzmanı , finans uzmanı, vasıfsız personel , dikim yapıştırma usta yardımcısı, serigrafi ustası, dikim yapıştırma ustası unvanlarında personel alınacağı kaydedildi.

Resmi duyuruda başvuru işlemlerinin https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx buradan yapılacağı vurgulandı.

Adaylar Kulak burun boğaz uzmanı , finans uzmanı, vasıfsız personel , dikim yapıştırma usta yardımcısı, serigrafi ustası, dikim yapıştırma ustası unvanları için belirlenen özel şartların yanı sıra genel şartları da incelemek durumunda.

Son ilan bugün yayınlandı. Yeni ilanlara göz atmak ve başvuru yapmak için adaylar https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresini ziyaret edebilirler.

Kamuya yeni KPSS şartsız personel alımları için duyurular art arda geliyor. Yeni personel alımı duyurularını takip etmek için kariyer bankası sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma.

Kariyer Bankası’nı takip etmek için TIKLA.

%d blogcu bunu beğendi: