BÜRO MEMURU ALIMLARIBÜRO MEMURU ALIMLARI

İŞKUR Büro Memuru alımları için resmi internet sitesi üzerinden duyuruda bulundu. Büro Memuru(İdari İşler) pozisyonu için 22 ayrı alım duyurusu yayımladı. İŞKUR üzerinden kamuya açık alımların yanı sıra, özel sektör için de personel alımları yayımlanıyor.

EN AZ LİSE MEZUNU, ÖN LİSANS, LİSANS, KPSS’SİZ, SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

İŞKUR Büro Memuru için İstanbul, Antalya, İzmir, Karaman, Balıkesir ve Kayseri şehirlerine alım gerçekleştiriliyor. Söz konusu yayımlanan Büro Memuru pozisyonu için 37 personel alımı yapılıyor.

İŞKUR Büro Memuru Alım Şartları

işkur büro memuru alımları

Başvuruda bulunmak isteyenler için en az lise mezuniyet şartı buluyor. Çeşitli firmalar tarafından yayımlanan Büro Memuru alımları için, İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor. İŞKUR resmi internet sitesine Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, Büro Memuru alım başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

DİĞER İŞKUR BÜRO MEMURU ALIMI İÇİN TIKLA

Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihinde daha esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor. Bazı ilanlar aynı gün içinde kapanabiliyor. Başvuracak kişilerin acele etmesi gerekiyor.
İŞKUR’un resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.
KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL