özel güvenlik görevlisi alımıözel güvenlik görevlisi alımı

İŞKUR üzerinden Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi alımı duyuruları yayımlandı. Alımlarda mezuniyet şartları ilanlara göre değişiklik gösteriyor. Silahsız özel güvenlik görevlisi alımı için çin başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamuya açıktan alımların yanı sıra, Özel sektörde hizmet veren şirketlerde İŞKUR üzerinden personel alımları yapıyor.

İLKOKUL MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

Türkiye genelinde çok sayıda firmaya özel güvenlik görevlisi alımları için başvurular İŞKUR resmi sayfasından alınacak. Personel alımına başvuracak adaylar İŞKUR Kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak, kendilerine uygun alımlara başvuruda bulunabilirler. Bazı alımların başvuruları aynı gün içinde bitebiliyor. Adayların tarihleri dikkatle incelemesi gerekmektedir.

Özel güvenlik görevlisi alımları için başvuru detaylarına İŞKUR resmi sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek erişebilirsiniz. Burada açık iş ilanları kısmında meslek kısmına mesleğinizi yazarak size uygun ilana başvuru yapabilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL