iş bankası müfettiş yardımcısı alımıiş bankası müfettiş yardımcısı alımı

İş Bankası müfettiş yardımcısı alımı başvuru işlemlerinde sona geliniyor.

Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı için geçtiğimiz günlerde başlayan başvurular 31 Ekim’de sona eriyor.

Yeni iş haberlerini takip etmek için Kariyer Bankası youtube kanalına abone olmayı unutma. TIKLA ve abone ol.

İŞ BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURULARINDA BUNLARA DİKKAT

Bankanın Kariyer sayfası üzerinden yapılan duyuruda ilgili alım için başvuru yapmak isteyen adayların 30 yaşını doldurmamış olması, 4 yıllık üniversite mezunu olması (ayrıca bölüm mezuniyetlerini kontrol edin) , Yabancı dil konusundaki şartları yerine getirmesi gerektiği kaydedildi. Askerlikle ilgili , “Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2023 Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2022 Aralık ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.” şartı yer alıyor.

Müfettiş Yardımcısı alımıyla ilgili yapılan açıklamada ayrıca, “İç denetim süreçlerini yerine getiren Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımız, Bankamız Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, bilgi sistemleri ile teknolojilerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilir. Tüm Kurul üyeleri, bankacılık süreçlerinde bilgi sahibi olacak şekilde yetiştirilir. Gerekli sertifikasyonları sağlayan ve bilgi teknolojileri alanında yetkinliklerini gösteren Kurul üyelerimiz arasından Bilgi Teknolojileri Müfettişleri atanır. Müfettiş Yardımcıları da dâhil olmak üzere kurul üyelerinin ikamet yeri İstanbul’dur.” ifadelerine yer veriliyor.

Söz konusu alıma başvuru ve diğer detaylar için https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/mufettis-yardimcisi-2022MY2 adresini ziyaret edebilir.

KARİYER BANKASI