faizsiz 5 bin lirafaizsiz 5 bin lira

İş Bankası 5 bin lira faizsiz taksitli nakit avans kampanyası devam ediyor.

Türkiye İş Bankası‘nın resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, İş bankasına yeni ‘İşcep’ üzerinden yeni müşteri olanlara ve kredi kartı onaylananlara 5 bin lira faizsiz taksitli nakit avans verileceği kaydediliyor. Banka açıklamasında, ilgili kampanyadan her müşterinin yalnız bir defa faydalanabileceği aktarılırken, taksitli nakit avans seçeneklerinin 300 TL ile 5 Bin TL aralığında sunulacağı vurgulanıyor.

Kampanyaya dahil olan kartlar, ” İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları” olarak açıklandı.

Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar sürecek.

Banka açıklamasında söz konusu taksitli nakit avans kampanyasına dair ayrıca şu ifadeler yer alıyor:

Kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 5.000 TL arasında olacaktır.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.isbank.com.tr/kampanyalar/iscepten-isbankali-olanlara-5000tlye-varan-faizsiz-tna-ayricaligi