düşük faizli kredidüşük faizli kredi

ING Düşük Faizli Kredi Kampanyası şartları duyuruldu.

ING müşterilerine yönelik düşük faizli kredi kampanyasını duyurdu. ING resmi sayfasından yapılan açıklamada, çok sayıda kredi seçeneği ile tüm ihtiyaçların anında karşılanması için müşterilere özel 1,29 faiz oranıyla kredi kullandırılacağı duyuruldu.

İlgili duyuruda, “ING’de kredinizi avantajlı faiz ile kullanmanın her zaman bir yolu var. Turuncu Ekstra programına dahil olan ING’liler, aldıkları nakit iade ile ihtiyaç kredisinde ekstra kazançlı çıkıyor. Siz de aylık harcamalarınızın 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınız ile yapın, ihtiyaç kredisi faiziniz ne olursa olsun, 5.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarınızda faiziniz alacağınız nakit iade ile %0, 5.001 TL ve üstü kredi kullanımlarınızda ise avantajlı yansısın.” denildi. Kredi kampanyası katılım şartları da ING sayfasında yer aldı.

ING Düşük Faizli Kredi Kampanyası Başvuru Koşulları

Mevcut müşterilerimiz %1,29’dan başlayan faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olduğunda faydalanır.
Mevcut müşterilerimiz için kredi kampanyalarımız 3-36 ay vadede, aylık akdi faiz oranları %1,29 ile %5,99 arasında olacak şekilde belirlenir ve ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.
3 ay erteleme seçeneği 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur.


Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup %1,29’dan başlar.


Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir.
Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranınız geçerli olur.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği, bankamızdan,
6 ay vadeye kadar %1,60, 12 ay vadeye kadar %1,60, 24 ay vadeye kadar %2,00 ve üzeri vadelerde %2,25 altında faiz oranı ile kredi kullanan müşteriler için geçerli olmaz.


ING Kredi Noktası’ndan yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullar geçerli olur.
5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,60’tan başlamakta, vadeye göre değişmektedir.


Mevcut müşteri ve Turuncu Ekstra nakit iade özellikli ihtiyaç kredisi kampanya faiz oranları sadece Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %10 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır.


Müşterilerimiz, ing.com.tr “Hemen Başvur” adımından, İnternet Şubesi’nden ve ING Mobil’den kredilerini anında kullanabilir.


Bu kampanyalardan, 30 Kasım 2022’ye kadar yararlanabilirsiniz.
ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.