ING Bank'tan Harcama Taksitlendirme Fırsatı! ING Bank, müşterilerine sunduğu avantajlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Banka, ING Kredi Kartı sahiplerine ekstre dönemi boyunca geçerli olan özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, müşteriler 3 adet 100-5.000 TL arası tutarda olan harcamalarını faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirebilecekler.ING Bank'tan Harcama Taksitlendirme Fırsatı! ING Bank, müşterilerine sunduğu avantajlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Banka, ING Kredi Kartı sahiplerine ekstre dönemi boyunca geçerli olan özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, müşteriler 3 adet 100-5.000 TL arası tutarda olan harcamalarını faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirebilecekler.

ING Bank’tan Harcama Taksitlendirme Fırsatı!

ING Bank, müşterilerine sunduğu avantajlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Banka, ING Kredi Kartı sahiplerine ekstre dönemi boyunca geçerli olan özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, müşteriler 3 adet 100-5.000 TL arası tutarda olan harcamalarını faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirebilecekler.

Düşük faizli kredi haberlerinden anında haberdar olmak için tıkla ücretsiz indir.

30 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya, müşterilerin harcamalarını daha rahat bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor. ING Kredi Kartı sahipleri, 100 ile 5.000 TL arasındaki harcamalarını faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirebilecekler. Bu sayede, büyük tutarlarda yapılan harcamaların ödemeleri daha kolay hale getiriliyor.

ING Bank, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm sunarken, onlara avantajlar da sağlıyor. Faizsiz ve masrafsız harcama taksitlendirme fırsatıyla ING Kredi Kartı sahipleri, bütçelerine uygun ödeme planları yapabilecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, 30 Haziran 2023 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • Kampanya 30 Haziran 2023’e kadar geçerlidir.
 • Faizsiz/masrafsız harcama taksitlendirme fırsatı bir ekstre döneminde belirtilen tutar aralığı içinde kalan toplam 3 adet işlem için geçerli olur.
 • Kampanya bireysel müşteri bazlıdır ve her bir ekstre döneminde tüm kartlarınızla toplam 3 adet işlem yapabilirsiniz.
 • ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart, ING Bonus Kart ve ING Light Kart kampanyaya dahildir.
 • ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.
 • Faizsiz/masrafsız harcama taksitlendirme fırsatı yalnızca 100 ile 5.000 TL arası işlemler için uygulanabilir.
 • Tercih ettiğiniz taksit sayısını, işlem öncesinde belirleyebilirsiniz. 
 • Harcama taksitlendirme işlemleri yasal taksit düzenlemeleri dahilinde sektörü uygun olan işlemler için yapılabilir. İlgili yasal düzenleme gereği restoran, market, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
 • Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve masrafsız taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda ilgili yasal düzenlemelerin izin verdiği diğer harcamalarınızı güncel faiz oranları ile taksitlendirebilirsiniz.
 • Kampanya devam ettiği sürece bir sonraki ekstre döneminde yeniden 3 adet faizsiz/masrafsız taksitlendirme hakkına sahip olursunuz. 
 • Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
 • Bir ekstre döneminden kalan hakkınız olursa sonraki ekstre dönemine devredilmez.
 • ING, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KARİYERBANKASİ.NET