İBB Promosyon ödemeleriİBB Promosyon ödemeleri

Binlerce çalışanı için İBB Promosyon ödemeleri yapılacağını duyurdu. Maaş ve emekli promosyonları ile ilgili haberler gündemde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bünyesinde 86 bin istihdam sağladığı tüm çalışanları için, 27 bin TL promosyon verileceğini açıkladı.

ibb promosyon ödemeleri

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu “Çalışanlarımızın refahı için yoğun çalıştık ve iyi bir sonuca ulaştık. İBB ve iştirak şirketleri çalışanlarımızın hesabına tek seferde 27.000 TL maaş promosyonu yatırılacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

İBB ve Yapı ve Kredi Bankası arasında anlaşma sağlandı. Yapı ve Kredi Bankası tarafından yapılacak maaş ödemeleri 2025 Aralık ayına kadar devam edecek. Personel başına peşin olarak toplamda 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Banka toplam 2.025.000.000 TL ödeme sağlanacak. Maaş ortalamaları hesaplandığında, bugüne kadar özel bir bankanın ödeyeceği en yüksek promosyon olarak kaydedildi.

İBB maaş promosyonlarının ne zaman ödeneceği ile ilgili tarih henüz yayımlanmadı. İBB promosyon ödeme tarihi açıkladığında anında haberdar olmak TIKLA VE KATIL!

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL