İBB PERSONEL ALIMI YAPACAKİBB PERSONEL ALIMI YAPACAK

İBB en az ilkokul mezunu personel alımı yapacak. Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Garson Alımı duyuruları yayımlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki İstanbul Personel Yönetim A.Ş. tarafından yayımlanan son ilanlarla İBB bünyesinde istihdam edilmek üzere garson, aşçı ve aşçı yardımcısı alımları ile bulaşıkçı alımı yapılacağı aktarıldı. İlgili alımlara başvurular İBB’nin resmi kariyer sayfasından yapılacak.

YENİ POLİS, BEKÇİ, SUBAY, ASTSUBAY, ÖZEL SEKTÖR İŞ HABERLERİ VE DAHA FAZLASINI ÜCRETSİZ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA VE İNDİR.

Başvurular 16-18 Kasım tarihleri arasında alınacak.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. tarafından yapılan bilgilendirmede, ilgili alımlar için başvuruların kariyer.ibb.istanbul adresindeki genel başvuru kısmı üzerinden yapılacağı aktarılıyor.

Mülakat yer ve zaman bilgisi adaylara daha sonra iletilecek. Yine adayların deneyim ve diğer şartları resmi sayfadan incelenmesi gerekiyor. Garson alımında en az ilkokul mezuniyeti şartı aranırken, adayın en az 2 yıl benzer pozisyonlarda çalışmış olması gibi şartları sağlaması lazım. İlgili detaylara aşağıdaki dosyadan erişim sağlayabilir, İBB kariyer sayfasından başvuru tarihleri arasında işlemlerini tamamlayabilirsin.