hsbc ihtiyaç kredisihsbc ihtiyaç kredisi

HCBC müşterilerine özel Dijital Kredi Kampanyası kapsamında şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi veriyor. HCBC internet bankacılığı ya da mobil bankacılık sayesinde, müşteriler ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini telefon ya da bilgisayar üzerinden rahatça yapabiliyor. Belge ve imza gerekmeden, kredi onaylandığı gibi anında müşterinin hesabına aktarılıyor. HCBS bankası uygun faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade seçenekleri ile 2.000 bin TL50.000 TL arasında dijital ihtiyaç kredisi veriyor.

DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ, TAŞIT KREDİSİ VE KONUT KREDİLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL.

HSBC DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarında yer alan Krediler menüsünde görebileceğiniz Dijital Kredi seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ya da yine HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarında yer alan Başvurular menüsünde görebileceğiniz Kredi Başvurusu altındaki Dijital Kredi seçeneğine tıklayıp başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu takip etmek için yine başvurular menüsünde başvuru izleme sekmesinden takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgiler;

Müşteriler dilerse, mevcuttaki ön onaylı kredi limitini HSBC Dijital Kredi eşliğinde kullanabiliyor. Yasal mevzuat gereği tüketici kredilerinde 50.000 TL üstü tutarlarda maksimum vade 24 ay, 100.000 TL üstü tutarlarda maksimum vade 12 aydır.

Müşterilerin HSBC Dijital Kredi için İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden yapacağı başvurularda herhangi bir doküman veya belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Dijital ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için müşterilerin HSBC İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık şifresiyle giriş yapması ve uygun bir vadesiz mevduat hesabının olması yeterlidir.

Müşterilerin değerlendirme aşamasındaki başvuruları sonuçlandığında SMS ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Aynı zamanda müşteriler başvurularının durumunu dilediği zaman HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinde yer alan Başvuru İzleme adımından takip edebilirler.

Müşterilerin tercih etmeleri durumunda, kredi başvuruları sürecinde kredilerini güvence altına almak için işsizlik dâhil/hariç seçenekleri olan Allianz Kredili Hayat Sigortası* talebinde bulunabilirler.

HSBC Dijital Kredi Kampanyası detayları için resmi internet sitesini https://www.hsbc.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL