altın fiyatlarıaltın fiyatları

İslam Memiş, gram altın , dolar ve gümüş için yeni değerlendirmelerde bulundu. Video paylaşım sitesinde altın fiyatlarındaki son gelişmeleri değerlendiren Memiş, altın ve gümüş fiyatlarında umutların yitirilmemesi gerektiğini söyledi.

Memiş şu ifadeleri kullandı:

Altının ons fiyatından bahsettim. Dolar endeksindeki sert düşüşler toparlanmaya neden oldu. Gram altın TL 995 seviyesinde görülüyor, hayır, 1008-1014 seviyesinde. Aşağıda 1005, yukarıda 1055 lira var, bu bant aralıklarını takip ediyoruz. Gümüşün ons fiyatı 19.30 seviyesine toparladı, pozitif görünüm devam ediyor. Gram gümüş 11.50-11.60 aralığında. Gümüşün de ciddi anlamda ucuz olduğunu gördüğümüz için pozitif yönde beklentide devam ediyoruz. Altın ve gümüş ne kadar baskılanırsa biz de sepetimize o kadar koymaya devam ediyoruz. Burada umutlar yitirilmiyor.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın fiyatı 6 Bin 497 TL’ye yükseldi.

En çok tercih edilen yatırım araçlarından olan altın fiyatları değişiklik göstermeye devam ediyor. Tüm dünyada değişiklik gösteren altın fiyatları, altın piyasasını dalgalandırmaya devam ediyor. Düğünlerin vazgeçilmez takısı altınlar, son yıllarda vatandaşlar tarafından tercih edilmemeye başladı. Eskiden düğünlerde tam altın takılırken, vatandaşlar tarafından şimdi gram altını bile zar zor alınabiliyor. Altının hem dünyadaki değişkenliğinden hem de ülkemizdeki ekonomik sebepler nedeniyle, vatandaş altına yatırım yapamıyor. Günden güne yükselen altın fiyatları vatandaşın cebini yakmaya devam ediyor.

Kariyer Bankası’ndaki içerikler yatırım tavsiyesi değildir.