garanti bbva müşteri danışmanı alımıgaranti bbva müşteri danışmanı alımı

Garanti BBVA müşteri danışmanı alımı yapıyor.

Bankanın resmi kariyer sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, İstanbul şubelerinde istihdam edilmek üzere müşteri danışmanı pozisyonunda alımlar yapılacağı aktarıldı.

Garanti BBVA duyurusunda söz konusu alımlara başvuru yapmak isteyen adayların lisans mezunu olması, İstanbul’da ikamet ediyor olması, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olması gibi şartları yerine getirmesi gerekiyor. Başvurular Garanti BBVA resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor.

EN AZ LİSE MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL.

GARANTİ BBVA MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI ŞARTLARI VE DİĞER DETAYLAR

Banka resmi açıklamasında ayrıca şu ifadeler yer alıyor:

Şube hizmet modelimizdeki değişimle birlikte gişe asistanı rolümüz görev tanımı genişleyerek “Müşteri Danışmanı” pozisyonuna dönüştü. İstanbul şubelerimizde bizimle birlikte çalışarak, Garanti BBVA’nın bu alandaki başarılarına ortak olmak ister misiniz ?

  • Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.
  • Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.
  • Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir.
  • Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

 Bu pozisyonda başarılı olmak için adaylarda aradığımız kriterler ;

  • Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezunsanız,
  • İstanbul’da ikamet ediyorsanız,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş
  • Tercihen Segem Sertifikası’na sahipseniz.

Görev tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirttiğimiz özelliklere de sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Garanti BBVA ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Tüm detaylar için https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3