güvenlik görevlisi alımıgüvenlik görevlisi alımı

Garanti BBVA en az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Garanti Bankası’nın resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, en az lise mezunu, silahlı güvenlik sertifikasına sahip, tercihen sektörde en az 1 yıllık deneyime sahip , erkek adaylar için askerlik görevini yapmış adaylardan alım yapılacağı aktarıldı.

YENİ BANKA PERSONELİ ALIMLARI, KAMU VE ÖZEL SEKTÖR İŞ HABERLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLA VE ABONE OL.

Garanti BBVA açıklamasında güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan genel nitelikler ise şu şekilde sıralandı:

Garanti BBVA ailesine katılmak üzere’ da bizimle birlikte ”Güvenlik Görevlisi” görevinde çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

  • En az lise mezunuysanız,
  • Silahlı güvenlik sertifikası sahibiyseniz (erkek adaylar için)
  • Tercihen herhangi bir sektörde güvenlik görevlisi pozisyonunda minimum 1 yıllık deneyime sahipseniz,
  • Disiplinli ve sorumluluk sahibiyseniz,
  • Esnek zamanlı olarak (vardiyalı) çalışabilme engeliniz yoksa,
  • Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için),

Adaylar , başvuru ve diğer detaylar için https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3 adresini ziyaret edebilirler.

DİKKAT! TİCARET BAKANLIĞI VE HAZİNE BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI SONA ERİYOR

Ticaret Bakanlığına 175 denetmen yardımcısı alımı ile Hazine ve Maliye Bakanlığına 400 MHUY alımı için ön başvuru sürecinde sona gelindi. Ayrıntılı bilgilendirmeyi site içerisinde arama yaparak edinebilirsiniz. Ticaret Bakanlığı personel alımı başvuruları Kariyer Kapısı üzerinden, Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 MHUY alımı ön başvuruları ÖSYM resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirilecek.