Garanti Bankası En Az Lisans Mezunu Müşteri DanışmanıGaranti Bankası En Az Lisans Mezunu Müşteri Danışmanı

Garanti Bankası Lisans Mezunu Müşteri Danışmanı alım duyurusu yayınlandı.

Garanti Bankası’na en az lisans mezunlarından müşteri danışmanı unvanında personel alımı yapılıyor. Garanti Bankası’nın lisans mezunlarından yeni müşteri danışmanı alımı yapacağına ilişkin resmi açıklama, bankanın sitesinden yapıldı. Duyuruda istihdam edilecek personelin İstanbul’da görevlendirileceği kaydedilirken, başvuru yapmak isteyen adayların da İstanbul’da ikamet etmesi gerektiği vurgulandı.

Garanti Bankası Lisans mezunu müşteri danışmanı alımı için başvuru yapmak isteyen adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olması, tercihen SEGEM sertifikasını da sunabilmesi gerekiyor.

YENİ BANKA PERSONELİ ALIMI HABERLERİNİ TAKİP ETMEK İSTİYORSAN TIKLA.

Daha önce gişe asistanı olarak adlandırılan müşteri danışmanı alımıyla ilgili Garanti BBVA resmi sayfasında ayrıca şu ifadeler görülüyor:

  • Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.
  • Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.
  • Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir.
  • Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

GARANTİ BANKASI LİSANS MEZUNU MÜŞTERİ DANIŞMANI BAŞVURU ŞARTLARI

  • Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezunsanız,
  • İstanbul’da ikamet ediyorsanız,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş
  • Tercihen Segem Sertifikası’na sahipseniz.

Başvurular https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3 adresinden yapılabiliyor.

SEGEM SERTİFİKASI NEDİR?

Segem. Sigortacılık Eğitim Merkezi, sigorta sektörüne yönelik mesleki nitelik taşıyan eğitim ve sınav organizasyonlarının tek bir çatı altında yürütülmesi amacıyla kurulmuştur.

SEGEM sertifikasıyla ilgili ayrıntılı bilgilendirmeye https://www.segem.org.tr/ erişebilirsiniz.