Etiket: tübitak personel alımı

TÜBİTAK 236 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor.İlgili alım duyurusuna göre, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze'de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli ünvanlarında personel alımı yapılacak. Başvurular bugün(21 Mayıs) sona erecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.
TÜBİTAK 236 Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor.İlgili alım duyurusunda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze'de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli ünvanlarında personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.
TÜBİTAK 236 Personel Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu İlan sayfasından yayımlanan duyuruda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze'de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli ünvanlarında personel alımı başvurularının uzatıldığı aktarıldı. Adaylar başvurularını 21 Mayıs 2024 tarihine kadar yapabilecekler.
TÜBİTAK 236 Personel Alımı İllere Göre Kontenjanlar.Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımalan duyuruda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze'de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli ünvanlarında personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.
TÜBİTAK 236 Personel Alımı Başvuruları Sürüyor.İlgili alım duyurusuna göre, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze'de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli ünvanlarında personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
TÜBİTAK 236 Personel Alımı Yapacak. Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyuruda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumuna (TÜBİTAK) Ankara ve Gebze'de istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli pozisyonları için personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvurular 22 Nisan itibarıyla gerçekleştirilecek.
TÜBİTAK Şoför Alımı Başvurularında Sona Gelindi.Resmi Gazete’de ve Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlanan duyurularda, TÜBİTAK bünyesinde görev yapmak üzere şoför istihdam edileceği aktarıldı.Başvurular 15 Ocak 2024 tarihinde sona erecek.Başvuru yapacak adayların genel şartların yanı sıra, özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
TÜBİTAK Şoför Alımı Yapacak. Resmi Gazete'de ve Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyurulara göre, TÜBİTAK bünyesinde görev yapmak üzere şoför istihdam edilecek. Başvurular 9 Ocak itibarıyla alınacak. Başvuru yapacak adaylarda en az lise mezuniyet şartı aranırken, adayların şartları dikkatle incelemesi gerektiği kaydedildi.
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 71 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor.