Etiket: TÜBİTAK personel alımı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 71 Personel Alımı Başvuruları Sürüyor. Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlanan duyuruya göre, TÜBİTAK bünyesinde görev yapmak üzere personel alınacak. Başvuru işlemleri 21 Aralık 2023 tarihine kadar sürecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. Kontenjan dağılımına dair detaylar bu haberimizde.
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) kadrolu personel alımı başvuruları 17 Temmuz'da sona erecek. Cumhurbaşkanlığı SBB'den yayımlanan duyuruya göre, TÜBİTAK'a 15 kadrolu personel alımı yapılacağı kaydedilirken, başvuruların Kariyer TÜBİTAK resmi sayfası üzerinden alınacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Tübitak 367 personel alımı başvurularında sona gelindi. 27 Mart 2023 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruda, Ankara ve Gebze’de istihdam edilmek üzere araştırmacı teknik ve destek personeli, AR-GE teknisyeni unvanlarında 367 personel alımı yapılacağı kaydedildi. Başvurular 27 Mart'ta başladı. Başvuru işlemleri yarın (17 Nisan 2023)sona erecek. Adayların şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) personel alımı duyurusu yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyuruda, TÜBİTAK'ın Ankara ve Gebze birimlerinde istihdam edilmek üzere araştırmacı, teknik ve destek personeli, AR-GE teknisyeni, usta unvanlarında 195 personel alımı yapılacağı kaydedildi. Başvurular 3 Nisan-24 Nisan 2023 tarihleri arasında TÜBİTAK kariyer sayfası (https://kariyer.tubitak.gov.tr) adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemeleri gerekmektedir.
311 Personel Alımı Yapılacak