Etiket: subay alımı

TSK Kuvvet Komutanlıkları/MSÜ Subay Alımı Başvuruları Sürüyor.Milli Savunma Bakanlığı resmi sayfasından yayımlanan duyuruya göre, Türk Silahlı Kuvvetlerinde Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesinde görevlendirilmek üzere 2023 yılı dış kaynaktan subay temin edilecek. Başvurular 22 Ekim 2023 tarihine kadar sürecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı (JSGA) subay ve astsubay alımı başvurularında son güne girildi. Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruda, JSGA’ya subay, kadın-erkek olmak üzere astsubay alımı yapılacağı aktarılırken, başvuruların yarın(25 Temmuz) 23:59'a kadar alınacağı kaydedildi. Başvuru yapacak adayların belirtilen başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı (JSGA) subay ve astsubay alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. Kontenjan dağılımına dair detaylar bu haberimizde.
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı (JSGA) Subay ve Astsubay Adayı Alımı Başvuruları Sürüyor. Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, JSGA’ya 538 erkek, 32 kadın olmak üzere astsubay adayı, 200 erkek olmak üzere subay adayı alınacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Subay ve Astsubay Adayı Alımı Başvuruları Sürüyor. Başvuru şartlarına dair detaylar bu haberimizde..
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 770 Astsubay adayı alımı yapacak. Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruda, JSGA'ya 538 erkek, 32 kadın olmak üzere astsubay adayı, 200 erkek olmak üzere subay adayı alınacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Hava Kuvvetleri Komutanlığı, 2023 yılı pilot sınıfı muvazzaf subay adayları için dış kaynaktan temin başvurularını kabul ediyor. Başvuru için son tarih 19 Mart 2023 saat 23.59 olarak açıklandı.
2023 MSÜ ile subay ve astsubay adaylarının belirlenmesi için sınav geç başvuru işlemleri yarın başlıyor.