Etiket: sözleşmeli personel alımı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 30 Personel Alımı Yapacak.Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü, 2024 yılı için çeşitli pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruları 22 Mayıs itibarıyla alınacak. İşte alım yapılacak pozisyonlar ve aranan nitelikler:
Kamuya 1754 Memur, Personel ve İşçi Alımı Yapacak. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasından yayımlanan duyurularda, Kamuya 1754 memur, personel ve işçi alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.
Kamuya 46 Bin 929 Memur ve Personel Alımı Yapılacak.Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete’de ve Cumhurbaşkanlığı Kamu İlan sayfasında yayımlanan duyurularda, Bakanlık, belediye, kurum ve üniversitelere memur ve sözleşmeli personel olmak üzere toplamda 44.929 personel alımı yapılacağı aktarıldı.Kariyerbankasi.net olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için başvurusu devam eden, henüz başlamayan ve bitmek üzere olan tüm personel alımlarına dair detaylara aşağıda yer verdik.
Kamuya 44 Bin 927 Memur ve Personel Alımı Yapılacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete'de ve Cumhurbaşkanlığı Kamu İlan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, Bakanlık, belediye, kurum ve üniversitelere memur ve sözleşmeli personel olmak üzere toplamda 44.927 personel alımı yapılacak.Kariyerbankasi.net olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için başvurusu devam eden ve henüz başlamayan tüm personel alımına dair detaylara aşağıda yer verdik.
Kamuya 1158 İşçi ve Personel Alımı Yapılacak. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına birçok farklı ünvanda olmak üzere işçi ve sözleşmeli personel alımları yapılacak.Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.
Kamuya 3 Bin 896 Memur, İşçi ve Sözleşmeli Personel Alınacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, askeri personel, memur, işçi ve sözleşme personel olmak üzere toplamda 3 bin 896 personel alımı yapılacak.
Kamuya 1.422 Memur ve Personel Alınacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyurulara göre, en az lise, ön lisans ve lisans mezunu adayları arasından askeri personel, memur ve sözleşmeli personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kamuya 12 Bin 341 Memur ve Personel Alımı Yapılacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasından yayımlanan duyurulara göre, Bakanlık, Belediye ve Üniversitelere 12 bin 341 memur ve personel alımı yapılacağına yer verildi. Başvuru yapacak adaylarda lise, ön lisans ve lisans mezuniyet şartları aranırken, adayların belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerektiği kaydedildi.