Etiket: pegasus

Pegasus Personel Alımı için Başvurular Sürüyor. Pegasus tarafından yayımlanan duyurulara göre, Pegasus'a kabin memuru, bilgi teknolojileri destek uzmanı(engelli), ofis destek elemanı(engelli) ünvanlarında, tecrübeli ve tecrübesiz olmak üzere personel alımları yapılacak. Başvurular Kariyer sayfası üzerinden online olarak alınacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Pegasus 5 Euro'dan Başlayan Bilet Kampanyasını Duyurdu. Pegasus resmi sayfasından yayımlanan kampanya duyurusunda, 10-11 Ağustos’ta alınan 1 Ocak 2024 – 30 Mart 2024 uçuş tarihli yurt dışı biletlerinde 5€+vergilerden başlayan fiyatlarla satışa sunduğu aktarıldı. Kampanyanın 160.000 koltukla sınırlı olduğu kaydedildi.
Pegasus Yeni Personel Alımı Duyuruları Yayımlandı. Pegasus tarafından yayımlanan duyurulara göre, Pegasus'a tecrübeli ve tecrübesiz olmak üzere kabin memuru, misafir hizmetleri memuru, powerplant senior engineer unvanlarında personel alımları yapılacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.
Pegasus personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. İlgili alım duyurularına göre Pegasus'a mekanik teknisyeni, kıdemli ekip planlama uzmanı, uçak yükleme işçisi, simülatör teknisyeni, simülatör şef teknisyeni, şoför-idari işler(engelli) unvanlarında olmak üzere personel alımları yapılacak. Başvuru yapacak adayların başvuru şartları taşıması gerekmektedir.
Pegasus Kurban Bayramı için 86 Ek Sefer Düzenledi.Pegasus Hava Yolları, Kurban Bayramı tatili için yurt içi ve yurt dışı seferlerini artırıyor.
Pegasus personel alımı duyuruları yayımlandı. Yayımlanan duyurulara göre, Pegasus'a mekanik teknisyeni, kıdemli ekip planlama uzmanı, uçak yükleme işçisi, simülatör teknisyeni, simülatör şef teknisyeni, şoför-idari işler(engelli) unvanlarında personel alacak.Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Türkiye'nin önde gelen hava yolu şirketi Pegasus, 2023 yılının ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. Şirket, piyasa beklentilerinin üzerinde bir zarar bildirirken, döviz bazlı zararını 22 milyon euro olarak açıkladı.
Pegasus Havayolları operasyon memuru alımı yapacak. En az önlisans mezunlarından operasyon memuru alımı için başvuru şartları ve diğer detaylar açıklandı.
Pegasus Havayolları, Operasyon Memuru Pozisyonu alımı yapacak. Başvuru şartları, sayfası ve diğer detaylar bu haberimizde.