Etiket: kosgeb personel alımı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) personel alımı başvuruları alınacak. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyuruya göre, KOSGEB’e sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular bugün (6 Kasım) itibarıyla başladı.Başvuru yapacak adayların genel şartların yanı sıra, özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir. (KOSGEB) personel alımı başvuruları alınacak. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyuruya göre, KOSGEB’e sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular bugün (6 Kasım) itibarıyla başladı.Başvuru yapacak adayların genel şartların yanı sıra, özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) personel alımı duyurusu yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyuruda, KOSGEB'e sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı aktarıldı.
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) personel alımı duyurusu yayımlandı.
KOSGEB PERSONEL ALIMI
kosgeb personel alımı
kosgeb personel alımı
KOSGEB PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI
kosgeb personel alımı