Etiket: İnönü Üniversitesi personel alımı

İnönü Üniversitesi çeşitli pozisyonlarda personel alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve kontenjan dağılımına dair detaylar bu haberimizde.
İnönü Üniversitesi 110 Personel Alımı Yapacak.İnönü Üniversitesi Rektörlüğü, çeşitli pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylar, 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilecektir.
İnönü Üniversitesi 273 Personel Alımı Başvurularında Son Günler.Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruda, İnönü Üniversitesi hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, diyetisyen, psikolog, biyolog, laborant, mühendis, büro personel, çözümleyici, sistem programcısı, programcı, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli pozisyonları için personel alımı yapılacağı aktarıldı.Başvuru yapacak adayların başvuru şartları taşıması gerekmektedir.
İnönü Üniversitesi 273 Personel Alımı Başvuruları Sürüyor.Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, İnönü Üniversitesi hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, diyetisyen, psikolog, biyolog, laborant, mühendis, büro personel, çözümleyici, sistem programcısı, programcı, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli pozisyonları için personel alımı yapacak.Başvuru yapacak adayların başvuru genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.
İnönü Üniversitesi personel alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve kontenjan dağılımına dair tüm detaylar haberimizde.
İnönü Üniversitesi 273 Personel Alımı Yapacak. Resmi Gazete'nin 29 Aralık 2023 tarihli sayısında yayımlanan duyuruya göre, İnönü Üniversitesine hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, diyetisyen, psikolog, biyolog, laborant, mühendis, büro personel, çözümleyici, sistem programcısı, programcı, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli olmak üzere 273 personel alımı yapılacak. Başvurular 29 Aralık itibarıyla alınacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel şartların yanı sıra, özel şartları da dikkatle incelemesi gerekmektedir.
İnönü üniversitesi personel alımı başvuru işlemleri devam ediyor. Başvuru şartları ve kontenjanlara dair tüm detaylar bu haberimizde.
İnönü Üniversitesi 529 personel alımı yapacak. Kontenjan dağılımı ve başvuru şartlarına dair detaylar bu haberimizde.
İnönü Üniversitesi 529 personel alımı duyurusu yayımlandı.