Etiket: içişleri bakanlığı personel alımı

İçişleri Bakanlığı 11 Personel Alımı Yapacak.Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyuruya göre, İçişleri Bakanlığına kıdemli uygulama geliştirme uzmanı, kıdemli veri tabanı uzmanı, kıdemli sistem uzmanı, uygulama geliştirme uzmanı, veri tabanı uzmanı, bilgi güvenliği uzmanı, network uzmanı ünvanlarında sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.
İçişleri Bakanlığı 11 Personel Alımı Başvurularında Son Günler.Resmi Gazete’de yayımlana duyuruda,” İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 11 (on bir) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.” ifadeleri yer aldı. Başvurular 23 Ocak'ta sona erecek.Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair tüm detaylar haberimizde.
İçişleri Bakanlığı 8 Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak. Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyuruda, "İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 8 adet Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı kadrosuna personel istihdam edilmek üzere 14 Mart 2024 tarihinde Ankara’da giriş (sözlü) sınavı yapılacaktır." ifadeleri yer aldı.
İçişleri Bakanlığı 11 Personel Alımı Başvuruları Alınacak.Resmi Gazete’de yayımlana duyuruda,” İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 11 (on bir) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.” ifadeleri yer aldı. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair detaylar bu haberimizde.
İçişleri Bakanlığı 11 Personel Alımı Yapacak. Resmi Gazete'de yayımlana duyuruda," İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 11 (on bir) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır." ifadeleri yer aldı.
İçişleri Bakanlığı 335 personel alımı için başvuru işlemleri 15 Nisan'da sona erecek. Başvuru şartları, tarihleri ve diğer detaylar bu haberimizde.
İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru süreci devam ediyor.
130 personel alınacak
İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuruları başlıyor. Başvurular 12 Aralık'ta başlıyor.