Etiket: asgari ücret

Bakan Işıkhan'dan Asgari Ücret Açıklaması.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, ekonomik istikrar ve enflasyon verilerine dair olumlu sinyaller verdi. Bakan Işıkhan, gazetecilere yaptığı açıklamada, asgari ücretle ilgili herhangi bir ara zammın gündemlerinde olmadığını belirtti.
Vedat Işıkhan: Asgari Ücrete Ara Zam Olmayacak. AK Parti Grup toplansında öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Işıkhan daha öncede açıklandığı gibi asgari ücrete ara zam yapılmayacağını söyledi.
Son Dakika: Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan 2024 Asgari Ücreti Açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, işçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nu kabul ederek asgari ücretle ilgili görüşme gerçekleştirdi. 16:30'da başlayan toplantı sona erdi.
Son Dakika:Beştepe'de Asgari Ücret Toplantısı Olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 16:30'da Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol ve komisyonun üyeleri Beştepe'ye davet edildi.
Bakan Işıkhan'dan Asgari Ücretle İlgili Açıklamalar. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, komisyon toplantısı çıkışında basın mensuplarının soruları yanıtladı.
AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: Asgari Ücret Cumaya Kadar Belli Olacak.AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, asgari ücretle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Çalışanların enflasyona ezdirmeyeceklerini vurgulayan Akbaşoğlu, aynı zamanda memur ve emeklilere yüzde 50'ye yakın ücret artışı beklediklerini açıkladı.
Asgari Ücrette Gözler Yeni Haftaya Çevrildi.Bu kapsamda, işçi ve işveren tarafının, görüşmelerde belli bir aşamayı geride bıraktığı öğrenilirken, nihai kararın, devam eden pazarlıkların ardından gelecek haftanın ilk günlerinde açıklanması bekleniyor.
Ejder Açıkkapı: Fahiş Fiyat Artışı Yapan Fırsatçılara Ceza Yağacak.AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, bütçe görüşmelerinde sona yaklaşılırken , Genel Kurula verilen kısa arada basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.