Etiket: asgari ücret

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan 2024 yılı asgari ücret tespit komisyonu öncesi önemli açıklamalar geldi.
Son Dakika... Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay'dan 2024 yılı asgari ücret açıklaması geldi.
2024 yılı asgari ücret pazarlığı başlıyor. Asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücrete ne kadar zam bekleniyor? gibi sorulara verilen yanıtlar ve beklentiler bu haberimizde...
Asgari Ücrete Yüzde 50 Zam Yapılırsa Maaşlar Kaç Lira Olur?Milyonlarca işçi ve işverenin heyecanla beklediği asgari ücret görüşmelerinin başlaması için geri sayım devam ederken, asgari ücretle ilgili tahmin ve açıklamalar da art arda geliyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, asgari ücrete 2024 yılında bir kez zam yapılmasının planlandığını geçtiğimiz gün açıklamıştı. İlgili açıklamanın ardından zammın beklenen enflasyon mu, yoksa 2023 sonu enflasyonunun mu baz alınacağı merak konusu haline geldi. Peki Hali hazırdaki asgari ücretin üzerine yüzde 50 zam gelmesi durumunda asgari ücret ne kadar olur? işte asgari ücret olasılıkları:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan 2024 Asgari Ücreti Açıklaması: Tek Zam Sinyali!Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, 2024'te geçerli olacak asgari ücretle ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Bakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantısı sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulundu.v
Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vedat Işıkhan, 2024 Yılı Asgari Ücret Belirleme Sürecini Açıkladı.TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Ticaret Bakanlığı'nın 2024 bütçesi üzerine çalışmalar başladı. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vedat Işıkhan, bakanlığın bütçesine dair yaptığı sunumda önemli açıklamalarda bulundu.
Asgari Ücret Görüşmeleri: 2024 Yılı İçin Beklentiler Artıyor.Milyonlarca çalışanın gözü, kulağı asgari ücrete yapılacak zam oranında olacak. 2024'te asgari ücretin belirlenmesi süreci, kasım ayındaki hazırlık çalışmalarıyla başlıyor ve aralık ayında Asgari Ücret Tespit Komisyonu'ndaki görüşmelerle devam edecek.