Etiket: asgari ücret son dakika

Son Dakika: Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan 2024 Asgari Ücreti Açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, işçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nu kabul ederek asgari ücretle ilgili görüşme gerçekleştirdi. 16:30'da başlayan toplantı sona erdi.
Son Dakika:Beştepe'de Asgari Ücret Toplantısı Olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 16:30'da Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol ve komisyonun üyeleri Beştepe'ye davet edildi.
Bakan Işıkhan'dan Asgari Ücretle İlgili Açıklamalar. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, komisyon toplantısı çıkışında basın mensuplarının soruları yanıtladı.
AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: Asgari Ücret Cumaya Kadar Belli Olacak.AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, asgari ücretle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Çalışanların enflasyona ezdirmeyeceklerini vurgulayan Akbaşoğlu, aynı zamanda memur ve emeklilere yüzde 50'ye yakın ücret artışı beklediklerini açıkladı.
Asgari Ücrette Gözler Yeni Haftaya Çevrildi.Bu kapsamda, işçi ve işveren tarafının, görüşmelerde belli bir aşamayı geride bıraktığı öğrenilirken, nihai kararın, devam eden pazarlıkların ardından gelecek haftanın ilk günlerinde açıklanması bekleniyor.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan'dan Asgari Ücret Açıklaması.TBMM Genel Kurulu'nda gerçekleşen konuşmasında, Bakan Işıkhan, asgari ücret ve çalışma koşullarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte konuşmadan öne çıkan başlıklar:
Asgari Ücret 2. Toplantı Sona Erdi! 2024 yılı asgari ücret tespit komisyonun 2. toplantısı sona erdi.TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Ramazan Ağar toplantı sonrası açıklama yaptı.
Asgari Ücrette İlk Toplantı Bugün Yapılacak.Bugün başlayacak olan asgari ücret görüşmeleri, milyonlarca çalışan tarafından merakla bekleniyor. Saat 14.00'te gerçekleşecek toplantıda, Hükümet, işçi ve işveren heyetleri bir araya gelerek yeni asgari ücretin belirlenmesi için önemli adımlar atacak. Görüşmelerde, yol haritası belirlenecek ve yapılan çalışmalar paylaşılacak.