Etiket: 3 ay ertelemeli kredi

Acil Nakit İhtiyaçlara Özel 3 Ay Ertemeli Kredi Kampanyası. TEB'in resmi sayfasından yayımlanan kampanya duyurusuna göre, acil nakit ihtiyacı olanlara özel 3 ay ertelemeli hoş geldin kredisi kampanyası başvuruları başladı.Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, TEB bankası tarafından belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerekmektedir.
TEB 3 Ay Ertelemeli Kredisi Kampanyası Sürüyor. Acil nakit ihtiyacı olanlara özel, 3 ay ertelemeli hoş geldin kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin, bankanın belirttiği kampanya detaylarını dikkatle incelemesi gerekmektedir. Kampanya başvuruları CEPTETEB Mobilden, internet şubesinden ya da TEB şubelerinden yapılacak.
Yapı Kredi'den 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası acil nakit ihtiyacı olanlar için esnek ödeme seçeneklerine sahip 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Banka resmi sayfasından yayımlanan kampanya duyurusunda, "Tüm ihtiyaçlarınız için kredinizi şimdi alın, ödemeye 3 ay sonra başlayın!" ifadelerine yer verildi.
TEB'den Acil Nakit İhtiyaçlar için 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası.TEB müşterisi olmayanlar için özel fırsat! İhtiyaç kredisine %1,99'dan başlayan faiz oranlarıyla başvurabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına dair tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Yapı Kredi, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarını sağlayacak yeni bir kampanya başlattı. "3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi" ile artık ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.
3 ay ödemesiz kredi kampanyası başlattı.
Nakit ihtiyacı olanlara Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine Akbank şubelerinden, internetten ya da mobil uygulamadan başvuru yapılabileceğine yer verildi. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için müşteri olma şartı kampanya detayları arasında yer alıyor.
Yapı Kredi bankasının 3 aya kadar ertelemeli kredi kampanyası için başvurular sürüyor. Acil ihtiyaçlar için 3 aya kadar ertelemeli kredi başvuruları internet şubesinden mobil şubeden de yapılabiliyor.