Eti Maden 218 Memur ve İşçi Alımı Yapacak.Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü sayfasından yayımlanan duyuruda, Kırka Bor İşletme Md. (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 162, Bigadiç ve Bandırma İşletme Md. (BALIKESİR) 56 olmak üzere toplamda 218 personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvurular İŞKUR ve ÖSYM üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.

Eti Maden 218 Memur ve İşçi Alımı Yapacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü sayfasından yayımlanan duyuruda, Kırka Bor İşletme Md. (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 162, Bigadiç ve Bandırma İşletme Md. (BALIKESİR) 56 olmak üzere toplamda 218 personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvurular İŞKUR ve ÖSYM üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabı üzerinden yayımlanan duyuruda, “2024 yılı sürekli işçi ve memur istihdamı kapsamında; Eti Maden İşl. Genel Müdürlüğü’nce, İŞKUR ve ÖSYM üzerinden Kırka Bor İşletme Md. (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 162, Bigadiç ve Bandırma İşletme Md. (BALIKESİR) 56 olmak üzere toplam 218 personel alımı yapılacaktır.” ifadeleri yer aldı.

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Eti Maden memur ve işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve ÖSYM sayfası üzerinden gerçekleştirilecek. Personel alımı duyurusu yayımlandığında bildirimle haberdar olmak için Kariyer Bankası mobil uygulamasını tıkla ücretsiz indir.

Eti Maden memur alımı

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET