TOGG FİYATITOGG FİYATI

Erdoğan Az Önce Duyurdu! TOGG’un Ön Sipariş ve Fiyatının Açıklanacağı Tarih Belli Oldu…

Yerli otomobil TOGG banttan indi. TOGG’un banttan iniş töreninin ardından konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobilin fiyatına ilişkin de konuştu. Erdoğan, TOGG’un rakipleriyle rekabeti koruyacak bir fiyat skalasında satışa sunulacağını duyururken ayrıca şu ifadeleri kullandı:

Vatandaşlarımız TOGG’a nasıl sahip olacak. Yeni nesil bir girişim olan TOGG aracısız bir şekilde vatandaşlarımızla buluşacak. Tıpkı diğer yeni nesil araç üreticileri gibi TOGG da satış işini dijital ve fiziksel deneyimi birleştirerek çözmeye kararlı. Vatandaşlarımız TOGG siparişlerini Şubat’ta başlayacak ön satışla birlikte verebilecekler.

Ön satış ve sipariş şartları vakti geldiğinde şirket tarafından açıklanacak. Aracın fiyatı ne olacak? TOGG’un fiyatının piyasa şartlarında rekabetçiliğin sağlanacağı şekilde tespit edileceğine babayiğitlerle karar verdik. Önümüzdeki senenin Mart ayı sonunda pazara çıkacak ürünün fiyatının bugünden ilanı hem doğru hem mümkün değil. Ön satışın başlayacağı Şubat ayında TOGG’un fiyatı da açıklanacak. Hiç telaşa gerek yok.