En Az İlkokul Mezunu 28 Bin 793 Beden İşçisi Alınacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfası üzerinden beden işçisi alımı duyuruları art arda yayımlandı. Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan duyurulara göre, 28 bin 793 beden işçisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezuniyet şartı aranırken, adayların şartları dikkatle incelemesi gerektiği kaydedildi.

En Az İlkokul Mezunu 28 Bin 793 Beden İşçisi Alınacak.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfası üzerinden beden işçisi alımı duyuruları art arda yayımlandı. Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan duyurulara göre, 28 bin 793 beden işçisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezuniyet şartı aranırken, adayların şartları dikkatle incelemesi gerektiği kaydedildi.

Kamuya ve özel sektöre personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

Beden İşçisi Alımı Yapılacak İller

Beden İşçisi
Beden İşçisi alımı

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Tekirdağ, Aydın, Samsun, Trabzon, Adana ve Manisa illeri başta olmak üzere birçok şehire beden işçisi alınacak.

Başvuru Yeri

Beden işçisi alımı için başvuru işlemleri Türkiye İş Kurumu (iŞKUR) web sayfası https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440 adresi üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. İŞKUR Kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak, açık iş ilanları kısmından kendinize uygun alımlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Beden İşçisi Ne İş Yapar?

Kas gücünü kullanarak taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma ve benzeri işleri basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanarak herhangi bir işte ücret karşılığında çalışan kişidir.

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) Kişisel hazırlık yapmak,
b) Taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma ve benzeri işleri kol gücünü kullanarak yapmak,
c) Kürek, el arabası ve sokak süpürgesi gibi basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanmak,
d) Yükleme, boşaltma yapmak,
e) İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemleri almak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Başvuru ve diğer detaylar için İŞKUR resmi sayfasını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440 ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET

%d blogcu bunu beğendi: