BÜRO İŞÇİSİBÜRO İŞÇİSİ

İŞKUR üzerinden 130 Büro İşçisi alımı duyurusu yayımlandı. İş ve İşçi Bulma Kurumu resmi sayfasında yayımlanan duyurulara göre, özel sektör için birçok ilde personel alımı yapılıyor.

EN AZ LİSE MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSOEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

büro işçisi alımı

Büro İşçisi personel alımı Düzce, Adana, Balıkesir, Antalya, İstanbul, Ankara, Bilecik, Aydın, Bolu, Mersin, Sakarya, Balıkesir, Mardin, Denizli, Bursa, Konya, Trabzon, Samsun, Yalova, Kayseri, Gaziantep, Şanlıurfa, Kütahya, Kars, Zonguldak, Giresun, Çanakkale, Eskişehir, Kastamonu, Van, Kırıkkale, Bartın, Edirne, Aydın, Uşak, Osmaniye ve Burdur şehirlerine yapılıyor.

İŞKUR resmi sayfasından yayımlanan duyurular için başvurular yine İŞKUR üzerinden gerçekleştiriliyor. İŞKUR kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak, açık iş ilanlarından kendinize uygun personel alımlarına başvurabilirsiniz. Bazı iş ilanlarının başvuru tarihi aynı gün içinde bitebiliyor. Başvuracak adayların tarihleri dikkatle incelemesi gerekmektedir.

İlgili alımın başvuru şartları ve detayları için İŞKUR resmi sitesinihttps://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL