eczacıbaşı personel alımıeczacıbaşı personel alımı

Eczacıbaşı personel alımı duyuruları yayımlamaya devam ediyor. Şirketin farklı şehirlerdeki iştirakleri için tam zamanlı ve yarım zamanlı alımlar yapılacağı aktarılıyor.

Eczacıbaşı’nın kariyer sayfası üzerinden yapılan açıklamada, farklı unvanlardaki alımlar için başvuru yapmak isteyen adayların , ilgili kariyer sayfasından üyelik oluşturması gerektiği belirtilirken, yine başvuru işlemlerinin resmi sayfa üzerinden kolaylıkla yapılabileceği aktarılıyor.

İlkokul, lise, ön lisans, lisans düzeyinden yeni personel alımlarını takip için tıkla ve abone ol.

ECZACIBAŞI PERSONEL ALIMI İŞE ALIM SÜRECİ

Eczacıbaşı resmi sayfasından işe alım sürecine ilişkin de bilgilendirme yapıldı. Sürece dair şu ifadelere yer verildi:

Eczacıbaşı Topluluğu’ndaki tüm iş ve staj olanaklarına Eczacıbaşı Kariyer’den ulaşabilirsin.

Eczacıbaşı Kariyer’de profilini oluşturup kendine en uygun ilanı bulmak için iş arama filtrelerini (iş alanı, lokasyon, deneyim) etkin bir şekilde kullanmanı öneriyoruz.

Profilini düzenlerken karşına çıkacak yönlendirmeler, başvuru yapabilmen için hangi alanları doldurman gerektiği konusunda sana yardımcı olacak. Kişisel bilgilerini ve deneyimlerini aktarabileceğin alanlar ile bize kendini anlatmaktan çekinme. 

İşe alımda bilimsel olarak geliştirilen ve önemli başarı kriterlerini ölçen, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış test ve envanterlerden yararlanıyoruz. Bu testler kavrama yeteneğini, kişilik özelliklerini ve işin gerektirdiği yabancı dil seviyesini ölçme amacı ile hazırlanmış olup; sonuçlar, işe alım sürecinde göz önünde bulundurulan birçok değerlendirme kriterinden birisidir. 

Testler pozisyonların gerekliliklerine ve seviyesine göre uyarlandığı için, farklı ilanlara başvuran adaylarımız, işe alım yolculuğunda farklı uygulamaları deneyimleyebilir.

Test ve envanter uygulamalarının ardından, insan kaynakları bölümü ve iş birimi yöneticisi ile birebir görüşmeler yaparak, deneyimlerini detaylı olarak aktarma imkanı bulabilirsin.

Görüşmeler sonrasında, iş başında sergilenen davranışların gözlemlenmesi amacıyla pozisyonun seviyesine göre uyarlanmış vaka çalışmaları yer alır.

Son olarak, daha önce iş ilişkisi çerçevesinde birlikte çalışılan kişiler ile referans görüşmesi yapılır.

Kuruluşlarımızın organizasyon yapılarında yer alan pozisyonların büyüklüklerinin belirlenmesinde iş değerleme metodolojisi kullanılır. Küresel, yerel ve sektörel piyasa ücret araştırmaları sonuçlarına bakılarak pozisyonların toplam ücret paketi belirlenir. 

İşe alım adımlarını başarıyla tamamlayan adaylara insan kaynakları tarafından iş teklifi yapılır.